ІнцидентиКам'янець-Подільський

Кам’янець-Подільський готовий реалізувати план дій в рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді»

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді». План дій.

Про це учора заявили члени ініціативної групи, до складу якої увійшли представники різних структурних підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради в співпраці з молодіжними організаціями.

Озвучивши напрацьований план заходів (затверджений рішенням сесії міської ради 12 грудня 2018 року), що будуть реалізовуватися в місті над Смотричем впродовж найближчих двох років, заступник міського голови Вадим Савчук додав: «Якщо місто виконає всі умови, поставлені ЮНІСЕФ, то отримає не просто статус громади, дружньої до дітей та молоді, але й фінансування від держави на відстоювання їх прав».

Ці права (право бути почутим, право на безпеку, право на дитинство, право на визнання, повагу та справедливе ставлення, право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист) є стратегічними цілями ініціативи. Відповідно до них і розроблено комплекс заходів.

Ознайомитись з ними, як зазначають у міськраді, можна за наступним посиланням: https://bit.ly/2WXrwkl.

Наразі ж Кам’янець-Подільський має статус громади-кандидата.

Нагадаємо, що зі ста міст України Кам’янець увійшов до двадцятки тих, які першими реалізовуватимуть зазначену ініціативу, що проходить під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. А 21 грудня минулого року в головному офісі ЮНІСЕФ було підписано меморандум про наміри та взаємодію між представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Кам’янець-Подільською міською радою щодо участі міста в цій програмі та отримано статус міста-кандидата.

ДОВІДКА. Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» – це глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах розвитку добробуту всіх дітей та молоді. З часу створення у 1996 році, до програми приєдналися понад 3000 муніципальних округів у 38 країнах на п’яти континентах. На сьогодні ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» охоплює понад 30 мільйонів дітей. Її партнерами в Україні є Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA); Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України; Міністерство соціальної політики України; Міністерство молоді та спорту України; Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»; Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» та Громадська спілка «Національна молодіжна рада України».

Новини по темі

Back to top button