ІнцидентиКам'янець-Подільський

Кам’янчани презентували в Києві паспорт громадянина Молодіжної столиці та її гімн

Презентація Молодіжної столиці

26 лютого у прес-центрі Кабінету міністрів України відбулася прес-конференція «Кам’янець-Подільський – Молодіжна столиця України: події та плани на рік».

Як повідомляють у міській раді, участь у ній взяли Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов; заступник міського голови Кам’янця-Подільського Вадим Савчук; голова Національної молодіжної ради України Андрій Колобов; керівник департаменту міжнародної співпраці Українського інституту міжнародної політики Надія Афанасьєва; делегація міської влади та молоді міста Кам’янця-Подільського.

Ігор Жданов звернувся до присутніх з вітальним словом та розповів про конкурс «Молодіжна столиця України» і проведення відбору у 2018 році.

Заступник міського голови Вадим Савчук презентував новацію 2019 року – паспорт громадянина Молодіжної столиці України. Це – «документ», який в електронному форматі зможе отримати кожен, хто планує відвідати заходи МСУ у Кам’янці, роздрукувати його, а під час реєстрації на захід отримати штамп про перебування. Серед власників найбільш «проштампованих» паспортів міська влада за підсумками року проведе конкурс і нагородить переможців цінними призами.

Також кам’янчани презентували лого та оформлення, яке планується використовувати поруч із візуальною стилістикою конкурсу «Молодіжна столиця України». Воно поєднує у собі затверджений бренд міста та конкурсу. Використання такого візуального образу дасть змогу більш чітко ідентифікувати Кам’янець-Подільський як молодіжну столицю, при цьому зберігаючи загальний стиль проекту.

А ще – Гімн Молодіжної столиці, який прозвучав у виконанні кам’янецького гурту «Експансія». Це пісня, яка стане головним музичним треком цьогорічних молодіжних подій у Кам’янці-Подільському.

Молодіжні активісти Кам’янця ознайомили присутніх із календарем подій Молодіжної столиці-2019. Заходи будуть розподілені на 3 виміри: політичний, соціо-економічний та культурний та зможуть задовольнити естетичні та свідомі потреби навіть найвибагливіших гостей Молодіжної столиці. Окрім більше 40 заходів, що будуть реалізовані спільно з партнерами проекту – Міністерством молоді і спорту України, Українським інститутом міжнародної політики, Національною молодіжно радою України, Міністерством інформаційної політики, Представництвом дитячого фонду UNICEF в Україні, Програмою розвитку ООН в Україні, Кам’янець-Подільською міською радою та іншими, найгучнішою подією року стане Форум молодіжної столиці – Всеукраїнські молодіжні сходини, що відбудуться на території старовинної фортеці у середині вересня

Організатори закликають долучатися до відвідування заходів, ставати громадянами Молодіжної столиці України та насолоджуватися цікавими подіями МСУ-2019

Офіційна сторінка проекту в ФБ: facebook.com/youthcapitalofukraine.

Фото з офіційної сторінки
Мiнiстерства молоді та спорту України в Facebook.

Новини по темі

Back to top button