ВійнаІнцидентиКам'янець-Подільський

Велика вода: що наробила негода в місті?

Злива. Кам'янець-Подільський

Злива, що пройшла 5 червня багатьма містами України, наробила чимало лиха – затопила вулиці, підтопила будинки, повалила дерева, зірвала дахи, підірвала асфальтове покриття на дорогах.

Чорна хмара накрила Кам’янець-Подільський підвечір. Того вечора, як стверджують спеціалісти, випала рекордна кількість опадів. За годину – десятиденна норма.

«Зміни відбуваються у всьому і навіть у природі. Не пам’ятаю у нас подібних катаклізмів з такими потужними зливами. Уявіть собі, вчора за одну годину в Кам’янці випала 10-ти денна норма опадів. Пошкоджено вулиці Північну, Нігинське шосе, Шевченка, дороги в Старому місті, затоплено двори на Саксаганського, Павлова, Смірнова. Потужний потік води змив бордюр під асфальт на Суворова і повимивав бруківку на Кн. Коріатовичів. Комунальники зразу прибрали каміння і підсипали великі ями щебенем, а вранці приступили до ремонту», – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у Facebook.

Допомагали вирішити цю ситуацію і рятувальники – всю ніч вони відкачували воду з підвалів і дворів на Смірнова. А працівники КП «Кам’янецький парк» разом із міським районом електромереж прибирали повалені дерева на вул. Драй-Хмари.

«Подібна ситуація у багатьох містах – від злив постраждали Хмельницький, Вінниця, Львів, Тернопільська, Кіровоградська області», – додав мер Кам’янця-Подільского.

Наслідки негоди будуть ліквідовані до кінця тижня.

Фото з офіційної сторінки Михайла Сімашкевича у Facebook.

Новини по темі

Back to top button