Інциденти

Шепетівчани відзначили День міста

Шепетівка. День міста (2019)

9 червня у Шепетівці відбулися урочистості та святковий концерт, які пройшли з нагоди Дня міста. Головною локацією святкування стала площа імені Тараса Шевченка.

Старт урочистим подіям дав концерт колективів дитячої музичної школи «Тобі наш талант і натхнення» та виступу колективів художньої самодіяльності шкіл міста – Дитяча Арт-Паті «У пошуках натхнення». Гостей свята сво­їми вис­ту­па­ми по­ра­ду­ва­ли і «сонячні» діти – учасники «Ше­пе­тівсь­кої спіл­ки за­хис­ту прав ді­тей та мо­ло­ді з ін­ва­лід­ністю внас­лі­док ін­те­лек­ту­аль­них по­ру­шень та ін­ших особ­ли­вос­тей роз­витку «Ді­ти сон­ця».

Міський голова Михайло Полодюк звернувся до учасників свята з вітальним словом. Він привітав присутніх з «новим» Днем міста, побажав усім шепетівчанам здоров’я, щастя та добробуту. Також зазначив, що головна цінність Шепетівки – це його громада. Наголосив, що разом вони створюють різнобарвне місто, яке живе, працює і розвивається.

Михайло Полодюк розповів присутнім, як вдалося встановити історичну дату надання Шепетівці Магдебурзького права та як жило і справлялося з буденними питаннями місто у далекому 1619 році.Користуючись нагодою, міський голова привітав працівників легкої промисловості, які 9 червня відзначають своє професійне свято та активно розвивають свою галузь у Шепетівці.

Під час церемонії  нагородження Почесними грамотами Шепетівської міської ради та цінними подарунками міський голова разом зі своїм заступником Наталією Стасюк відзначили кращих представників підприємств, установ та громадських організацій міста, які зробили вагомий внесок у розвиток Шепетівки та працюють на благо громади.

Зі словами привітань до присутніх звернулися народний депутат України Роман Мацола, міський скарбник з міста Ловіч Аркадіуш Подсендек, Славутський міський голова Василь Сидор та Новоград-Волинський міський голова Віктор Весельський.

Після урочистої частини свято продовжилося виступами дитячих колективів та концертом за участю молодіжних хореографічних і вокальних колективів міста «Я  тобі співаю, рідне місто».

Зі святом шепетівчан привітали учасники фольклорного гурту «Кодеркі» з міста Ловіч (Республіка Польща), які презентували народну вокально-танцювальну програму.

Далі концерт продовжується виступом етно-гурту «Дуліби»  Рівненської обласної філармонії. А у вечірній програмі свята шепетівчан та гостей міста радували виступи рок-гуртів «Мадам Тюссо» та «СКАЙ» (за сприяння ГО «Громадянська ініціатива Романа Мацоли «Інститут солідарності громад»).

Наприкінці святкування відбулося фаєр-шоу.

На площі перед міською радою діяло виставкове містечко. Шепетівчани та гості міста могли оглянути роботи учнів  дитячої художньої школи до свята міста «Я люблю  Шепетівку», учнівські творчі роботи Шепетівського профліцею та вернісаж фотографій «Найкраща молодь та діти Шепетівки». Діяли креативні фотозони та дивовижні майстер‑класи.

Також на святі працювала спортивно-ігрова локація, де відбулись показові виступи спортсменів міста «Спортивний майданчик», виступи з боксу, футболу, карате, бойового самбо та боротьби вільної. Шахісти провели сеанс одночасної гри з шахів та шашок. Шепетівчани переглядали фото шепетівських спортсменів у ході акції «Спортивна гордість міста».  У ігровій зоні грали в  ДАРТС та набивали (жонглювання) футбольного м’яча.

Спортсмени розважили учасників Дня міста фігурним катанням на велосипедах, де головне – вміння утримати баланс, при цьому виконуючи різноманітні трюки, якнайменше торкаючись землі ногами і тілом, та продемонстрували переправу людини та транспортного засобу через яр чи річку.

Протягом свята діяло торгівельне обслуговування та працювали атракціони.

Шепетівка. День міста (2019)
Шепетівка. День міста (2019)

Фото shepetivka-rada.gov.ua.

Related Articles

Back to top button