Кам'янець-Подільський

Стрічку «Бранці Кремля» покажуть у Кам’янці

Стрічка «Бранці Кремля»

12-13 грудня в Кам’янці-Подільському відбудуться зустрічі громадських активістів, військових, студентів та ліцеїстів з Героєм України Володимиром Жемчуговим у рамках проекту «Бранці Кремля».

Як інформує «КлюЧ», 12 грудня пройде зустріч зі студентами К-ПНУ, а 13 грудня – з ліцеїстами військового ліцею, військовими строковиками, контрактниками 201 навчального центру та 48 інженерної бригади, а також активістами міста.

Зустрічі відбудуться у форматі «відкритого мікрофону» – кожен присутній матиме змогу поставити питання і взяти участь у обговоренні. Під час заходу буде презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України. Наприкінці зустрічей учасники отримають інформаційні матеріали – книги, брошури.

ДОВІДКА. Володимир Жемчугов – учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року був у полоні бойовиків так званої ЛНР. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями. За особисту мужність і героїзм йому присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка».

Фото youtube.com.

Новини по темі

Back to top button