ВійнаІнцидентиКам'янець-Подільський

Прийнято бюджет Кам’янця-Подільського на 2020 рік

Бюджет (2020)

Учора, 23 грудня, на останній у цьому році сесії міської ради, депутати майже одноголосно затвердили бюджет-2020.

А перед тим, як приймати важливі рішення, прийняли вітання зі святами від учнів навчально-виховного комплексу з центром реабілітації для слабозорих дітей, а також представників духовенства міста – єпископа Кам’янець-Подільської дієцезії Леона Дубравського та настоятеля церкви св. ап. Петра і Павла протоієрея Олександра Цісара.

Затвердили депутати низку програм на наступний рік щодо соціально-економічного і культурного розвитку міста і питань медицини – придбання комп’ютерної техніки, забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет, виробами медичного призначення, фінансова підтримка комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я тощо.

Також був погоджений остаточний перелік об’єктів для фінансування в рамках Громадського бюджету. Нагадаємо, що це п’ять пропозицій від мешканців, на які передбачено майже 2 млн грн відповідаючи на запитання депутатів, міський голова Михайло Сімашкевич розповів, що в бюджет вже закладено кошти для довезення на навчання дітей з інвалідністю, більше того – напрацьовано маршрут і виділено окремий спеціалізований автобус. Також, обговорюючи бюджет, було наголошено, що в казні передбачені гроші на заробітну плату для всіх працівників бюджетних установ на цілий рік та надбавку за престижність для вчителів. Загалом, ознайомитися з проектом бюджету на 2020 рік можна тут: http://kam-pod.gov.ua/documents/proekti-normativno-pravovikh-aktiv-miskoji-radi/item/28672-pro-miskyi-biudzhet-na-2020-rik.

Доповідаючи, начальниця фінансового управління Оксана Гут повідомила гарну новину – про те, що буквально сьогодні місту виділено додаткову медичну субвенцію в сумі 681,6 млн грн на заробітну плату й лікування хворих на цукровий діабет.

Було винесено на сесію і два звернення. Перше – від Духовної Ради міста до Президента і Верховної ради щодо необхідності внесення поправок від релігійної спільноти до законопроекту №0931. Друге – від депутатів міськради до Хмельницької облдержадміністрації з проханням не допускати закриття Кам’янець-Подільського обласного дитячого спеціалізованого санаторію, а точніше – відтермінувати закриття закладу на 1 рік. Депутати зобов’язалися напрацювати пропозиції щодо його подальшого функціонування.

Останню в цьому році сесію проведено – депутати прийняли бюджет-2020. І варто сказати, що в ньому передбачено багато важливих питань для розвитку міста. Вдалося закласти заробітну плату для всіх працівників бюджетних установ на цілий рік, надбавку за престижність для вчителів, про що останнім часом було багато розмов, комунальні платежі, ремонти доріг і тротуарів, оздоровлення дітей та багато іншого. Ми підняли важливе питання і вже передбачили кошти для довезення на навчання дітей з інвалідністю.

(Увесь проєкт бюджету можна переглянути за посиланням http://kam-pod.gov.ua/documents/proekti-normativno-pravovikh-aktiv-miskoji-radi/item/28672-pro-miskyi-biudzhet-na-2020-rik).

Крім того, депутати затвердили остаточний перелік об’єктів для фінансування в рамках Громадського бюджету, і цього разу – це не три, а цілих п’ять пропозицій від кам’янчан, на які передбачені майже 2 млн. грн.

Приємною несподіванкою стало надходження буквально під час сесії розпорядження Голови облдержадміністрації Дмитра Габінета про виділення місту додаткових коштів по медичній субвенції в сумі 681 млн 600 грн на заробітну плату і лікування хворих на цукровий діабет.

Також на сесії було затверджено декілька програм на наступний рік, які стосуються соціально-економічного і культурного розвитку міста, питань медицини – забезпечення дітей, які хворіють на цукровий діабет, виробами медичного призначення, придбання комп’ютерної техніки, фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств галузі охорони здоров’я та інших.

Підтримали і два звернення. Перше – від Духовної Ради міста до Президента і Верховної ради щодо внесення поправок від релігійної спільноти до законопроекту №0931. Також депутати вирішили звернутися до Хмельницької облдержадміністрації з проханням не допускати закриття обласного дитячого спеціалізованого санаторію.

А передували усім рішенням вже традиційні вітання з прийдешніми новорічно-різдвяними святами від учнів навчально-виховного комплексу з центром реабілітації для слабозорих дітей, а також від духовенства міста.

Новини по темі

Back to top button