Інциденти

Яким буде туристичний бізнес надалі?

20 березня у конференц-залі готелю «Сім днів» відбулася зустріч директора департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради Альони Куземи із представниками туристичного бізнесу міста. Основним питанням обговорення учасників стало планування подальшої перспективи розвитку туризму в Кам’янці-Подільському та створення спільних проектів задля збільшення туристів.

Зокрема, Альона Кузема наголосолила на тому, що сьогодні перед місцевою владою та представниками туристичного бізнесу стоїть два основних завдання: промоція Кам’янця-Подільського та розвиток подієвого туризму.

Як інформує Кам’янець-Подільська міська рада, задля досягнення цієї мети наше місто сьогодні бере активну участь у туристичних виставках, як Всеукраїнського, так і міжнародного масштабів. Так, делегація від нашого міста взяла участь у туристичних виставках в Берліні та у Варшаві. 27-28 березня проходитиме Міжнародна туристична виставка в Києві, на якій теж буде представлене наше місто.

Також учасники зібрання обговорили перспективи проведення фестивалів із залученням до співпраці власників готелів міста. Із пропозиціями об’єднати свої зусилля задля розквіту туризму в місті виступили директор історичного музею Віктор Травінський, організатор фестивалю «Весільна фортеця» Людмила Логіна та організатор фестивалю «Porta Temporis» Ігор Данілов.

Представили учасникам і концепцію нового сайту для туристів, розробленого туристичним інформаційним центром, керівником якого є Віктор Годний. Зокрема пан Віктор зазначив, що мета сайту – налагодити діалог туристів з містом, забезпечити швидке надання інформації про Кам’янець-Подільський тим, хто цікавиться його архітектурною спадщиною.

Насамкінець до присутніх звернувся директор Кам’янець-Подільської філії готелю «Сім днів» Сергій Грін, який закликав усіх брати активну участь у співпраці й не залишатись осторонь питання розвитку туризму в місті.

Новини по темі

Back to top button