Кам'янець-Подільський

На Хмельниччині розпочалося водопілля

2 квітня об 11:40 до чергової служби ДСНС у Полонському районі надійшло повідомлення про підтоплення житлового будинку по вул. Соборна, 157 у селі Новоселиця. Аналогічне звернення поступило і о 17:25. На цей раз тала вода підтопила приватний будинок по вул. Маяковського 12 у м. Полонне. В обох випадках невідкладно на місце події прибули рятувальники ДСНС та за допомогою мотопомп відкачали воду із підтоплених територій.

О 15:15 на пункт зв’язку державної пожежно-рятувальної частини у м. Волочиськ поступило повідомлення від жителів села Бальківці Волочиського району про те, що внаслідок стрімкого танення снігу піднявся рівень води у річці Грабарка, та потік води перемиває дорогу в районі вулиці Комунальної. На місце події прибув черговий караул рятувальників, які за допомогою спеціальної техніки комунальних служб прочистили стічні канали та розбили кригу біля труб.

Як повідомляє ГУ ДСНС у Хмельницькій області, цього ж дня рятувальники Хмельницького аварійно-рятувального загону спецпризначення за допомогою екскаватора проводили роботи з влаштування обвідного каналу в с. Олешин Хмельницького району для недопущення потрапляння талої води на подвір’я житлових будинків.

Крім того, рятувальники 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Хмельницький о 14:50 виїхали надавати допомогу по ліквідації підтоплення з присадибних ділянок по вулиці Залізничній 16/1, що у обласному центрі. Прибувши на місце події, співробітники ДСНС за допомогою шанцевого інструменту розпочали роботи з влаштування обвідного каналу через місцеву дорогу. Проте це могло становити загрозу підтоплення сусідніх будинків, тому було прийнято рішення про проведення комісійного обстеження місця події за участю фахівців виконавчого комітету Хмельницької міської ради та комунальних служб.

Новини по темі

Back to top button