Кам'янець-Подільський

Злата Огнєвіч представлятиме Україну на «Євробаченні-2013»

Сьогодні, 23 грудня, у Києві відбувся фінал національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2013». У фінальному концерті перемогу здобула співачка Злата Огнєвіч.

Зазначимо, що переможець національного відбору визначався шляхом змішаного голосування, в якому брали участь журі й телеглядачі. Переможниця Злата Огнєвіч отримала більшу кількість балів, ніж інші претенденти на поїздку до Швеції, як від журі, так і від телеглядачів. На другому місці опинилася Даша Медова, а на третьому – Едуард Романюта, який випередив Тетяну Ширко на 1 бал.

Нагадаємо, що разом зі Златою Огнєвіч у цьому році за можливість представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі боролися: Оксана Пекун та Максим Новицький (1); Марія Яремчук (2); Марієтта (3); Дмитро Яремчук (4); Інеш (5); Злата Огневич (6); дует «Emotion» (7); ансамбль «Гвоздівчанка» (8); Realivanna (9); Таня Ширко (10); група «Трініті» (11); Ана Стесі (12); Аліна Гросу (13); Даша Медова (14); Лена Корнєєва (15); Ангелія (16); Едуард Романюта (17); Матвій Вермієнко (18); група «ДіОфільми» (19); Діма Скалозубов (20).

За матеріалами 1tv.com.ua. Фото screenmedia.com.ua.

Новини по темі

Back to top button