Інциденти

КП «Міськтепловоденергія» планує модернізувати теплове господарство

Кам’янець-Подільський відвідала група фахівців Світового банку, які мали намір  провести комплексну оцінку КП «Міськтепловоденергія» в рамках підготовки нового проекту Світового банку з покращення енергоефективності систем централізованого теплопостачання.

Наразі мова йде про залучення в Кам’янець-Подільський нового кредиту Світового банку у розмірі 100 млн. грн на оновлення системи опалення. Як і попередній кредит, нова позика надається на 17 років під 0,5% річних з відтермінуванням платежів по тілу кредиту на 7 років. За умови плідної співпраці, за вказаних 7 років можна досягнути значної економії, а кошти акумулювати для сплати кредиту.

Як інформує портал актуальних новин ВЖЕ інфо, під час візиту фахівці зустрілися з міським головою Михайлом Сімашкевичем, де і було обговорено основні постулати співпраці. Михайло Євстафійович подякував місії Світового банку за постійну увагу до Кам’янця-Подільського та висловив надію на подальшу плідну роботу.

У Кам’янці-Подільському була проведена перша ознайомлювальна нарада, до якої були залучені провідні фахівці КП «Міськтепловоденергія», представники місії ознайомилися з документацією, відвідали основні теплопостачальні об’єкти.

– Вважаю, що зустріч пройшла дуже плідно, фахівці Світового банку схвалили розроблений нами енергетичний план, внесли декілька своїх альтернативних пропозицій. Через 15 днів група знову приїде для того, щоб розпочати роботу над виготовленням технічної документації. У планах – в кінці 2014 року приступити до безпосереднього виконання робіт, – розповів директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук. – Крім того, кам’янчани повинні знати, що серед 64 підприємств, які претендують на отримання такої позики, наше увійшло до шести, яких обрали, враховуючи наші попередні напрацювання.

Новини по темі

Back to top button