Суспільство

Вибори в Кам’янці-Подільському пройшли демократично і без порушень

Мабуть, українці за часів Незалежності жодного разу не переживали за вибори Президента так, як 25 травня, адже новий керівник держави насамперед повинен якнайшвидше зупинити кровопролиття на Сході країни та гарантувати кожному жителю України безпеку та мир.

Попри складну суспільно-політичну ситуацію в окремих областях країни, вибори відбулися демократично і без суттєвих порушень.

Як інформують у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, кам’янчани, як і українці по всіх регіонах, більшість своїх голосів на президентських виборах 25 травня віддали за Петра Порошенка.

Так жителі 193 територіального виборчого округу віддали за Петра Олексійовича 64 444 голоси.

Друге місце в рейтингу посіла Юлія Тимошенко з результатом 19 360 голосів, а третє – Олег Ляшко, який набрав 12 093 голоси.

Результати голосування повідомила під час прес-конференції для ЗМІ голова окружної виборчої комісії в межах територіального виборчого округу № 193 Світлана Муяссарова.

Продемонстрували кам’янчани й свій патріотизм та небайдужість до майбутнього України, адже явка по місту становить 64, 46 %. В Кам’янець-Подільському районі цей показник складає 67,59 %, а в Чемеровецькому – 72, 2 %.

Загалом як відзначила Світлана Іванівна, яка більше десяти разів брала участь у виборах, але головою ОВК була вперше, цього року вдалося налагодити систему здачі бюлетенів. Допомогли в цьому правоохоронні органи, яким Світлана Муяссарова щиро подякувала за роботу.

Також вона висловила слова вдячності міській владі та безпосередньо міському голові Михайлу Сімашкевичу за належне забезпечення технікою та іншими необхідними засобами.

Щодо недоліків, які виникли в проведенні виборів, то це на думку секретаря ОВК Геннадія Бесарабчука –зміни в складі дільничних комісій з боку штабів. Так навіть за день до проведення виборів уточнювались списки дільничних комісій,що ускладнювало їхню роботу.

Загалом до ОВК не надійшло жодної скарги, чи заяви. Тому можна стверджувати, що вибори в місті пройшли демократично і без порушень, про що заявили міжнародні спостерігачі, які завітали до Кам’янця з Канади, Польщі та Сполучених Штатів Америки.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button