Суспільство

Свято Морозива №1 у Кам’янці

31 травня до Кам’янця-Подільського завітає Свято Морозива №1. Організатор дійства  – ПАТ «Житомирський маслозавод» (компанія «Рудь») – найбільший виробник морозива України. На мешканців та гостей міста очікує безліч розваг та атракціонів. Початок свята – о 13:00 (площа Польський ринок).

Слід зазначити, що підготуватись до свята мешканці та гості міста можуть заздалегідь. Для цього потрібно лише куштувати морозиво «Рудь» та збирати обгортки. Вже на святі обгортки можна буде обміняти на «рудики» – оригінальну валюту свята, а вже рудики можна витрачати на різноманітні веселощі, атракціони, розваги та сувеніри, що їх пропонує компанія «Рудь» на святі.

Головний девіз Свята Морозива №1 – «Рудь» дарує щастя!» І недарма. Програма свята — надзвичайно насичена і цікава. На гостей очікує безліч атракціонів, конкурсів, розваг і смачнючого морозива «Рудь».

Сьогодні, у складний для України час, компанія «Рудь» розуміє, наскільки важливо не лишати дітей радості, задоволення, а також дружнього спілкування та родинного затишку. Тому продовжує дарувати щастя – у вигляді незабутнього свята. Не лишаючись осторонь проблем, потрібно продовжувати свою соціальну ініціативу – заради майбутнього.

Фото myvin.com.ua.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button