Кам'янець-Подільський

Андрій Заєць презентував новий проект

Відомий у Кам’янці-Подільському режисер та засновник ГО «Ініціатива & Розвиток» Андрій Заєць презентував у соціальних мережах проект «Ініціатива». Головна ідея нового задуму кам’янчанина полягає у створенні платформи взаємодії населення з громадськими організаціями, активістами та органами місцевого самоврядування, а також миттєвому інформуванні щодо існуючої проблеми, починаючи з пошкодженої дороги, забруднення території чи незаконного діяння, закінчуючи проблемами цілих кварталів та районів.

Проект буде реалізовуватися у форматі порталу. Також заплановано створення відповідної програми для ПК, додатку на смартфони та соціальні мережі. Громадськість міста матиме змогу пропонувати свої шляхи вирішення проблеми, розповсюджувати інформацію в потрібні інстанції або ж здійснювати пошук активістів різних МГО та інших ресурсів, які допоможуть вирішувати ті чи інші проблеми.

– В концепції проекту одним із центральних об’єктів стане карта, на якій можна позначити місце знаходження проблеми. До вашої ініціативи можуть долучитися люди, яких ця проблема зачепила й портал буде шукати шляхи вирішення. Також проводитимуться дослідження, інтерв’ю та збір статистичних даних. Якщо приєднати портал до роботи обласних, міських, сільських та селищних рад, залучити активістів по містах за певну винагороду, то можна буде зробити наше місто і Україну кращою. – розповідає Андрій Заєць.

Є різні подібні проекти, але універсального та водночас простого для користувача немає, тому впровадження такої ідеї є актуальним, адже стояння в чергах, бюрократія та постійні дзвінки в різні інстанції лише заставляють нервувати. Проблеми ж у 75% всеодно залишаються, а про деякі лише згадують від виборів до виборів.

Новини по темі

Back to top button