Інциденти

У Кам’янці-Подільському відбулась акція «Зроби крок назустріч»

6 червня навпроти Кам’янець-Подільської  міської ради відбулась благодійна акція «Зроби крок назустріч», організована творчим колективом газети «Ділове місто».

Цей день організатори вибрали невипадково. 6 червня – День журналіста. На шпальтах різних видань все частіше зустрічаються оголошення про допомогу на лікування. Тому колектив «Ділового міста» вирішив не лише написати про конкретну дитину, а й на ділі допомогти.

Упродовж двох годин на майдані Відродження усі охочі мали змогу долучились до журналістів та допомогти зібрати кошти на лікування 8-річному хлопчику Георгію. За допомогою небайдужих кам’янчан вдалось зібрати 2050 грн., які будуть передані бабусі хлопчика та підуть на його лікування.

Організатори акції дякують усім небайдужим за те, що вони зробили свій крок назустріч хворій дитині та надали посильну допомогу. Журналісти видання «Ділове місто»  не полишають розпочату справу та запрошують усіх, хто з тієї чи іншої причини не зміг прийти на майдан Відродження, завітати в редакцію та зробити свій крок назустріч.

Адреса редакції: вул. Огієнка, 28а, 2 поверх, кімната №6.

Фото надане виданням «Ділове місто».

Новини по темі

Back to top button