Кам'янець-Подільський

Повірила у себе

Другого березня у міському Будинку культури відбулось відкриття першої персональної фотовиставки «Повірити в себе» кореспондента газети «Край Кам’янецький» Діни Кушнір.

Привітати автора з дебютною виставкою прийшло чимало кам’янчан – родичі, друзі, колеги по перу та фотосправі. Якби не вони, як стверджує Діна, то вона б у житті не мала того, що має зараз. І доля, напевно, склалася б інакше. Проте вона вдячна за те, що все саме так, як є, а не інакше. Саме ці люди завжди давали поради, були поруч у скрутну хвилину, а іноді й критикувати. Як же без конструктивної критики?

Тендітна, ніжна, красива, з привітною посмішкою… Загадкова… Це все вона – Діна Кушнір. А миті життя, які вона вловила спалахом фотоапарату такі ж приємні, ніжні, легкі, а головне – зрозумілі усім. У них і посмішка, і загадка, і здивування. У її роботах, якщо і є смуток, то тільки краплинка. Проте він з родзинкою філософії та натяку. А найприємніше у її знімках те, що у них є душа, Дінина душа…

«Люди по-різному сприймають життя, його плинність і сюрпризи. Не завжди ще один день приносить радість, буває й навпаки. Головне – не опускати рук і рухатися вперед, постійно шукати себе та свій власний шлях, місце під сонцем.

Свої почуття, бачення світу та емоції я висловлюю у двох речах – у статтях які пишу, а також у фотографіях. Якщо із першим дехто із вас уже знайомий, то із її фотомистецтвом, я б хотіла познайомити вас у перші дні весни». – каже винуватиця свята.

Діна Кушнір повірила у себе, повірте і Ви!

Новини по темі

Back to top button