Кам'янець-Подільський

У Кам’янці-Подільському на Великдень встановлять гігантську писанку

У Кам’янці-Подільському на Великдень встановлять гігантську писанку

Яйце заввишки два з половиною метри прикрашатиме на Великдень площу біля Кам’янець-Подільської міської ради. Виготовляють її з металевого каркасу, далі диво-писанку відшліфують, пофарбують, а молодь з мистецьких закладів міста прикрасить національним візерунком. Про це міський голова Михайло Сімашкевич повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Як зазначають у прес-центрі міської ради, особливість кам’янецької писанки ще й в тому, що вона обертатиметься навколо своєї осі. 

«Ми плануємо щорічно радувати наших городян подібними дійствами. Це, певною мірою, привчає дітей до духовності, до української культури. Ми прагнемо створити дітям святковий настрій, а також пробуджувати в людей патріотичні почуття, що надзвичайно актуально сьогодні», – коментує Михайло Євстафійович.

Уже з наступного тижня розпочнуться роботи по встановленню святкової писанки – символа Великодня, оберегу усього народу від злого. Каркас головного святкового атрибуту виготовляє місцевий коваль Ростислав Пугач.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button