Кам'янець-Подільський

Соціальні ролики Андрія Зайця покажуть на українській ТРК «Погода ТБ»

Декілька днів тому стало відомо, що соціальні ролики «Не сиди, склавши руки» та «Не сміти», що створювались громадською організацією «Ініціатива & Розвиток», незабаром вийдуть в ефір телерадіокомпанії «Погода ТБ». Про це у соціальних мережах повідомив автор ідеї рекламних роликів та режисер Андрій Заєць.

– Часто з друзями їздимо містом  і обговорюємо проблеми, які бачимо. Наприклад, забруднення в Кам’янці-Подільському, шкідливі звички наших громадян, що призводять до абсолютної пасивності та відсутності будь-якої мотивації і деморалізації населення загалом. У роликах ми хотіли показати важливі проблеми дійсності та наголосити на тому, що не потрібно чекати на когось, а діяти самому. – розповідає керівник проекту.

Нагадаємо, що соціальна реклама «Не сиди, склавши руки» та «Не сміти» створювались ще у 2011 році. Саме тоді виникла ідея заснування громадської організації «Ініціатива & Розвиток». Наразі ж тривають роботи щодо її реєстрації. Слід зазначити, що «Ініціатива & Розвиток» – це організація, що займається розробкою та створенням соціальних рекламних роликів, що мають на меті стимулювання населення до здорового способу життя, чистоти навколишнього середовища та боротьби за свої права.

Також стало відомо, що співпраця ТРК «Погода ТБ» та ГО «Ініціатива & Розвиток» обіцяє бути довготривалою, адже керівництво українського метеоканалу зацікавилось й іншими роботами Андрія Зайця.

Фото з архіву Андрія ЗАЙЦЯ.

Новини по темі

Back to top button