Кам'янець-Подільський

Поблизу Кам’янця піротехніки ДСНС знищили авіаційну бомбу часів війни

6 липня на пункт зв’язку 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кам’янець-Подільський від чергового військового комісаріату надійшло повідомлення про те, що під час прогулянки в Зіньковецькому лісі неподалік мікрорайону Жовтневий місцевий житель виявив підозрілий предмет, схожий на бомбу часів війни.

На місце виявлення небезпечної знахідки невідкладно прибула піротехнічна група. Співробітники ДСНС після детального обстеження знахідки констатували: підозрілий предмет – авіаційна бомба часів Великої Вітчизняної війни калібру 50 кг. Боєприпас був вивезений та  знешкоджений методом контрольованого підриву у спеціально відведеному місці. При контрольній перевірці місцевості інших вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Загалом з початку року на Хмельниччині виявлено та знищено 259 вибухонебезпечних предметів часів війни.

Головне управління ДСНС у Хмельницькій області застерігає: брати вибухонебезпечний предмет у руки, переносити його, кидати у вогонь, розбирати тощо – смертельно небезпечно для Вас та оточуючих! У разі виявлення предметів, схожих на боєприпаси, не випробовуйте долю, відразу повідомляйте Державну службу з надзвичайних ситуацій за номером 101 та дозвольте професіоналам із відповідним обладнанням безпечно знешкодити дарунки війни.

Новини по темі

Back to top button