Інциденти

Ветерани журналістики отримають найбільшу за останні роки підтримку

На підтримку ветеранів журналістики цього року НСЖУ виділяє найбільшу за останні роки суму коштів. Про це розповів голова Національної спілки журналістів Олег Наливайко на засіданні секретаріату НСЖУ 4 липня.

– Ми затвердили суму в розмірі 250 тисяч гривень на підтримку ветеранів. Це в 5 разів більше, ніж торік, – поінформував Олег Наливайко.

За його словами, як інформує прес-служба НСЖУ, підтримка ветеранів – один з пріоритетів роботи Спілки.

– Потрібно, щоб люди розуміли, навіщо вони вступають в організацію. Знали, що коли настануть складні часи, вони можуть розраховувати на допомогу, в тому числі і фінансову, – прокоментував голова НСЖУ.

Цього року розподіляти кошти будуть відповідно до кількості членів Спілки в областях. Утім, щодо наступних років, члени секретаріату запропонували затвердити чіткіший розподіл.

Зокрема, за словами секретаря НСЖУ, голови Житомирської обласної організації Дмитра Панчука, дуже складно визначити реальну кількість ветеранів у первинних організаціях.

– Свого часу ми запропонували первинним організаціям надіслати списки ветеранів, але відповіді прийшли від одиниць. Гадаю, слід порушити це питання, аби з’ясувати реальну кількість ветеранів. Тоді буде якась об’єктивність у цьому питанні, – зауважив Дмитро Овсентійович.

Також виникло обговорення щодо того, кого вважати ветераном – просто пенсіонера чи людину яка пропрацювала в журналістиці відповідну кількість років. Утім, як вирішили члени секретаріату, по підтримці кожного конкретного ветерана має визначатися обласна організація.

Загалом, у подальшому було запропоновано обласним організаціям подавати до центрального апарату НСЖУ заявку щодо фінансування підтримки ветеранів. По надходженню ж коштів – звітуватися, кому конкретно була надана допомога.

Новини по темі

Back to top button