Інциденти

Михайло Сімашкевич та Володимир Мельниченко відвідали міську лікарню

11 липня міський голова Михайло Євстафійович Сімашкевич разом із депутатом Верховної Ради України Володимиром Володимировичем Мельниченком відвідали відділення міської лікарні, де поспілкувались із хворими та ознайомились з умовами, в яких здійснюється лікування.

Головний лікар міської лікарні Дмитро Васильянов продемонстрував  приміщення, в яких за останні два роки було проведено ремонтні роботи та зауважив на тому, що сьогодні відвідувачі  задоволені тими умовами, які наразі для них створені, оскільки хворі можуть навіть прийняти душ.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, під час візиту до лікарні, народний депутат оглянув ординаторську травматологічного відділення, в якій було проведено капітальний ремонт.

Резюмуючи Володимир Володимирович зазначив: “Хочеться, щоб усі  відділення міської лікарні мали належні умови для утримування хворих, тому ми з міським головою  й надалі намагатимемось підтримувати медичну галузь задля забезпечення якісного обслуговування пацієнтів”.

Новини по темі

Back to top button