Інциденти

Благодійний фонд «Кам’янецькі дороги» уже створено

18 липня у міській раді за участю міського голови Михайла Сімашкевича відбулося засідання Ради директорів промислових підприємств.

Із першим питанням щодо внесення змін до складу Ради директорів, виступив Михайло Євстафійович: «Зважаючи на позитивний досвід роботи нашого дорадчого органу, хочу запропонувати внести зміни до кількісного складу Ради директорів, тобто долучити до роботи ще декілька осіб».

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, присутні на засіданні підтримали ініціативу міського голови, тим самим включивши до складу Ради директорів Ігоря Ковальського, Олександра Конюшенка, Андрія Конюшенка, Віктора Шароварського, Ігоря Осташа та Євгена Ободовського.

Після внесення змін до складу, члени Ради перейшли до обговорення питань щодо функціонування благодійного фонду «Кам’янецькі дороги», про створення якого директори підприємств домовились на засіданні, яке відбулось 24 травня.

Наразі ця ініціатива набула підтримки в громадськості, якій небайдужа доля міста, як приклад – сьогодні активно тривають роботи на так званому «директорському перехресті» (вулиці Данила Галицького-Гагаріна), де підприємці за власний кошт відремонтували ділянку дороги.

Як повідомив під час засідання член Ради директорів депутат міської ради Валерій Слободян, уже закуплено плитку на наступне перехрестя, яке теж буде відремонтовано за кошти підприємців міста. Роботи на розі вулиць Червоноармійська-Гагаріна планують розпочати найближчими днями.

Однак, зважаючи, що ремонт одного перехрестя коштує чимало, відремонтувати їх декілька за кошти п’яти-шести директорів промислових підприємств дещо важко. Тому з метою долучення до акції більшої кількості населення, створено благодійний фонд «Кам’янецькі дороги», до якого можуть долучитись усі бажаючі, а сума, внесена до фонду може становити навіть декілька гривень.

Для того, щоб кошти, використані з фонду можна було контролювати, на засіданні прийняли рішення, що відповідальним за усі витрати призначається Анатолій Шестихін. Саме він щотижня надаватиме фінансові звіти куди і яку суму коштів витрачено. Уся фінансова звітність публікуватиметься у засобах масової інформації.

Також щотижня на шпальтах місцевої преси з’являтимуться імена тих, хто надав кошти, або матеріали, необхідні для ремонту дороги. На сьогодні до акції долучилось уже п’ятнадцять осіб.

Щоб усе було прозоро і можна було прослідкувати куди пішли кошти із фонду «Кам’янецькі дороги», на Раді директорів було затверджено склад наглядової ради, до якої увійшли Олена Кшановська, Олександр Борейко та Леонід Дьяконов.

Вони слідкуватимуть за тим, щоб жодна копійка не була витрачена нераціонально.

Розглянули директори підприємств і питання про створення єдиного сайту місцевих виробників промислової продукції, куди б заносилась інформація про те, яку продукцію, за якими цінами виробляють на території міста. Така інновація дала б змогу місцевим виробникам детально знати, що і де виготовляється в місті, та сприяти їхньому розвитку, купуючи продукцію одні в одних.

Хто ж небайдужий до того, якими дорогами будуть їздити кам’янчани, має змогу переказати гроші у благодійний фонд «Кам’янецькі дороги» (код ЕДРПОУ № 38798690, р/р 26000060961025, ХФ Приват Банк, МФО 315405).

Новини по темі

Back to top button