Суспільство

У Кам’янці частково відновлено рух комунального транспорту

Сьогодні містом поширюється багато чуток з приводу роботи комунальних маршрутних автобусів. Наразі всі автобуси розташовані на території АТП-16808 і надалі обслуговуються комунальниками.

Проблема роботи комунального транспорту полягає у тому, що не виділено субвенцію з державного бюджету на перевезення пільгових категорій населення. На жаль, коштів банально не вистачає на пальне, податки та заробітну плату.

Однак, як інформують на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради, місцева влада та народний депутат Володимир Мельниченко докладають максимальних зусиль для вирішення цього питання. Як результат, містом знову розпочали курсувати два автобуси по 21-му та 23-му маршрутах. Рейси здійснюються два дні на тиждень по тому самому графіку, що й раніше, перевезення пільгових категорій населення відбувається з 10.00 до 16.00. Здійснення перевезень поки що можливе лише за рахунок благодійного фонду «Ми-кам’янчани», заснованого Михайлом Сімашкевичем та Володимиром Мельниченком.

Таким чином, вже вдається обслуговувати такі важливі райони міста як Підзамче, селища цементного і цукрового заводів та центральну частину міста. Чиновники обіцяють зробити усе можливе для повного відновлення роботи комунального транспорту.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button