Кам'янець-Подільський

Чорне море «закипіло»

Петро Ігнатьєв

18 лютого в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбулося відкриття виставки фотохудожника Петра Ігнатьєва «Чорне море закипіло».

У експозиція Петра Дмитровича представлено 36 світлин знятих в Одесі, які демонструють рідкісне природне явище – «кипіння» Чорного моря. Неймовірне диво природи фотографу вдалося відзняти у перші дні січня, коли Одесу буквально засипало снігом. Саме з метою пофотографувати засніжене місто і поїхав фотохудожник, але завдяки щасливому збігу обставин отримав нагоду познімати ще й справжнє природне диво.

Коли ж повернувся додому, побачив, що мережа Інтернет буквально рясніла повідомленнями про те, що Чорне море «закипіло». Як повідомляли ЗМІ, через зниження температури до – 10 °C море почало різко остигати, виділяючи при цьому пар. Додало ефекту і яскраве сонце, яке порадувало одеситів у цей день.

Тому про те, що потрібно організувати виставку, яка б презентувала кам’янчанам «кипляче» море, жодних сумнівів не було. І ось минулого тижня відкриття відбулось. Побачити експозицію першими завітали друзі фотохудожника, колеги, працівники К-ПДІМЗ та представники ЗМІ. Нова виставка Петра Дмитровича змінила у стінах Галереї мистецтв його попередню фотоекспозицію – «Золото Закарпаття».

Виставка «Чорне море закипіло»

Новини по темі

Back to top button