Інциденти

Проїзд у Старе місто стане безпечнішим

Щоразу після рясних злив і буревіїв кам’янчанам доводиться спостерігати одну і ту ж картину. З потоками води з вулиці кн. Коріатовичів до Новопланівського мосту «тікає» бруківка, що створює значні незручності для учасників дорожнього руху. Ремонті роботи приводять до тимчасового результату, який зводиться нанівець черговою негодою.

«Виправити ситуацію можуть лише радикальні заходи», – такими словами розпочав виїзну нараду з питань капітального ремонту зливової каналізації на перехресті вулиць Князів Коріатовичів та Шевченка, яка відбулась 26 липня, міський голова Михайло Сімашкевич.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, він доручив комунальним службам розробити план ремонтних робіт і взяв під особистий контроль його виконання.

Проектною організацією ПП «Проектбуд» виготовлено проектно-кошторисну документацію на виконання ремонтних робіт та укладено договір з комунальним підприємством «Комунбуд».

В нараді окрім міського голови взяли участь керуючий справами Сергій Самара, перший заступник міського голови Григорій Горшунов, заступник міського голови Сергій Бабій, директор комунального підприємства «Комунбуд» Сергій Когут, проектанти та працівники виконавчих органів міської ради.

Під час наради обговорювались та були уточнені бюджет запланованих робіт, терміни їх виконання та визначено необхідна кількість будматеріалів.

Обговорювалось також питання розвантаження зливових каналізаційних мереж на вулицях Уральській та Огієнка і створення загального стоку в районі скверу «Гунські криниці». Ремонтні роботи виконуватиме КП «Комунбуд» (директор Когут С.М.).

Підсумовуючи обговорення, Михайло Євстафійович зауважив: «Від вирішення цього питання залежить комфорт громадян та гостей міста. Оскільки перехрестя вулиць Шевченка та Князів Коріатовичів знаходиться в центральній частині міста та сполучає Старе місто і Новий план, нам потрібно все зробити швидко та максимально якісно».

Новини по темі

Back to top button