Кам'янець-Подільський

Школярам подарують планшети

Дві тисячі шкіл України до кінця року безкоштовно отримають сучасне обладнання для покращення якості навчання. Щоби потрапити до числа щасливчиків, школярам потрібно відзняти відеоролик, чому в їхніх школах потрібне високотехнологічне обладнання. 

Як повідомляє Молодий буковинець, інтерактивні дошки, проектори, комп’ютери для вчителів і учнів подарують двом тисячам шкіл. До числа щасливчиків потраплять ті школи, які візьмуть участь у національному проекті «Відкритий світ». 

– Національний проект «Відкритий світ» – це нові найсучасніші технології навчання в школах, – розповіла у Чернівцях координатор освітніх проектів національного проекту «Відкритий світ» Олеся Дерябіна. – У шкільні класи будуть передані комп’ютери для вчителів, цифрові лабораторії, мультимедійні комплекси, а також персональний комп’ютер отримає кожен учень. Завдяки цьому в школах з’являться унікальні можливості для навчання.

Для участі у проекті треба заповнити заявку на веб-сайті проекту до 17 листопада. Бонуси отримають школи, учні яких знімуть ролик на тему: «Чому наша школа має першою отримати високоякісні технології?».

– Участь у проекті можуть брати учні шостих, сьомих та восьмих класів, бо саме за їхньою програмою навчання розроблений освітній портал проекту, – зауважила Олеся Дерябіна. – Ці заклади мають бути підключені до мережі Інтернет. Хоча ми згодні прийняти навіть тих людей, які ще не мають Інтернету, але гарантують підключити протягом місяця.

Чимало вчителів шкіл області вже пройшли тренінги по роботі з програмою проекту «Відкритий світ».

Що дасть проект школярам?

На уроках показуватимуть фільми, 3D моделі, проводитимуть складні експерименти, школярі отримають доступ до кращих бібліотек та баз даних світу, учні не носитимуть за спиною важкий наплічник – тепер всі підручники і матеріали вмістяться у одному планшеті.

Де заповнити заявку на участь – www.educom.ua.

Цифри

2000 шкіл отримають обладнання до кінця 2013 року.
17000 шкіл будуть оснащені обладнанням до кінця 2015 року.

Фото ukrproject.gov.ua.Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button