Кам'янець-Подільський

Вірменська община допомогла лікарні

Вірменська община допомогла лікарні

Кам’янець-Подільський – унікальне багатонаціональне місто, яке стало комфортним для всіх, хто в ньому проживає, у тому числі й для вірменської общини, яка зробила значний внесок у його економічну та культурну сфери. Продовжується така співпраця й сьогодні.

Як інформують у Кам’янець-Подільській міській раді, до ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка допомогти із матеріально-технічним забезпеченням медичним установам міста долучився й Союз вірмен України. Раніше очільник міста та народний обранець передали головному лікарю міської лікарні Дмитру Васильянову сертифікат на суму 5 тисяч гривень для придбання постільних комплектів для лікарні.

26 червня міська лікарня знову отримала нові матраци  від голови Союзу вірмен України, народного депутата України Шатворяна Вілена Григоровича.

Слова вдячності за допомогу йому висловили працівники медичної установи та головний лікар Дмитро Васильянов. Він зазначив, що медицина міста завдяки такій співпраці, благодійності та меценатстві піднімає рівень комфорту та медичного обслуговування й вже має позитивні відгуки у містян.

Новини по темі

Back to top button