Спорт

У Кам’янці закрили велосезон

2-3 листопада у Кам’янці-Подільському був особливо активний велосипедний рух – відбулась зустріч велолюбителів Хмельниччини, яка цього року стала фінальною у кам’янецькому сезоні.

Історія зустрічі бере свій початок із закриття велосезону в обласному центрі, у якому взяли участь і кам’янчани. Дізнавшись про подальші плани велолюбителів з Хмельницького, а саме – відвідати фортеці Кам’янця-Подільського, Хотина та Окопів, кам’янчани чекали зворотнього візиту. Гостей зустрічали із подарунками, що були люб’язно надані директором департаменту гуманітарної політики Альоною Куземою.

У суботу 6 кам’янчан виїхали  у смт. Смотрич на зустріч гостям, оскільки колеги із Хмельницького вибрали маршрут через Городок. Зробивши невеличкий привал, 14 любителів велопрогулянок поїхали до древнього Кам’янця. Місто привітало їх грайливими сутінками і барвистим горизонтом, тому гості змогли побачити вечірній Кам’янець у всій красі. Родзинкою оглядової екскурсії стало спільне фото біля пам’ятника туристу, який на ту мить перетворився на велотуриста. Одразу ж виникла ідея щодо встановлення пам’ятника велосипедисту, адже городян та туристів, що подорожують на велосипедах щоразу більшає.

У неділю до закриття велосезону на своїх «сталевих конях» долучились усі бажаючі. Велолюбителі з’їздили у Хотин, влаштували BikeПікнік, грали  у інтелектуально-розважальні ігри, підвели підсумки цьогорічного велосезону та планували майбутній. Так завершився сезон велолюбителів у Кам’янці-Подільському.

Дмитро БОЙКО, спеціально для «7 днів».Читай нас там де зручно


Читай нас там де зручно

Новини по темі

Back to top button