Інциденти

Луценко: «Це вже революція»

Масові акції протесту в Україні вже переросли у революцію. Про це заявив лідер руху «Третя українська республіка», екс-голова Юрій Луценко, виступаючи на народному віче на майдані Незалежності, передає Українська правда з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Наш план зрозумілий: це вже не мітинг, не акція. Це – революція», – сказав він. Присутні почали скандувати: «Революція».

Луценко підкреслив, що зараз в Україні громадянське суспільство і політики закінчують те, що було не завершено під час масових акцій протесту в 1991 і 2004 роках.

«Сьогодні тут помирає УРСР. Це її похорон», – сказав він.

Луценко закликав українців зі східних регіонів консолідуватися з братами з інших областей у боротьбі проти режиму. «Ми сьогодні змінюємо не президента, а систему влади в країні … Ми міняємо Україну», – підкреслив він.

Луценко закликав учасників віче зібратися в понеділок на майдані незалежності, а також біля Кабміну та адміністрації президента.

Він додав, що після силового розгону Евромайдану міністр внутрішніх справ повинен бути відданий під суд. На наступному тижні він закликав до страйку.

На майдані дуже багато людей, організатори заявляють про декілька сотень тисяч учасників акції. За оцінками журналістів, тут як мінімум 100 тисяч людей.

Фото informator.su.

Новини по темі

Back to top button