Кам'янець-Подільський

Новорічна казка крокує містом

19 грудня православні та греко-католики відзначили День святого Миколая – день, коли усі чекають на дива та подарунки. Тому сьогодні усі мали чудовий привід стати частинкою чудес та справжньої казки. Святковий настрій, Дідів Морозів, Снігурок та казкових героїв подарував кам’янчанам передноворічний парад.

Карнавальна хода Дідів Морозів та Снігурок розпочалась з майдану Відродження, пройшлася Новопланівським мостом, Троїцькою площею і зупинилася біля головної сцени міста, що на Ратушній площі.

Після святкового дійства із мозаїки запальник танців, пісень та хороводів міський голова Михайло Сімашкевич привітав кам’янчан із Днем св. Миколая та новорічними святами, що незабаром завітають у кожну домівку. Під час свого виступу Михайло Євстафійович нагородив дипломами та цінними подарунками наймолодших учасників свята – переможців конкурсу «Найкраща новорічна прикраса» на приз міського голови.

Святкові урочистості завершились найголовнішою подією дня – запаленням новорічної ялинки, яка цього року вдягла на себе нове вбрання, вартість якого сягає майже 100 тис. грн. Нові гірлянди та прикраси місту подарував «Приватбанк».

Окрім того, у Старому місті з’явилося ще майже 2 десятки ялиночок, встановлених на майданчику біля готелю Reikartz. Ці ялинки прикрашали учні міських шкіл, використовуючи іграшки власного виробництва. Серед новорічних красунь відбувся невеличкий конкурс, під час якого нагородили найкращі ялинки.

Також зазначимо, що сьогодні міський голова завітав у родини, в яких виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями, вручивши їм солодощі та подарунки.

Зранку відбулась уже традиційна акція «Подаруй дитині свято», що проходить за підтримки Михайла Сімашкевича та членів виконавчого комітету. Як і завжди, посадовці запросили вихованців ДНЗ №17, де є група для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, разом відвідати гіпермаркет «Епіцентр». У відділі подарунків малеча обирала іграшки, які їй найбільше сподобалися. Цього року діти надали перевагу лялькам «Барбі», м’яким ведмедикам, машинкам та іграшковим будівельним інструментам.

Як бачимо, новорічна казка уже крокує містом. А подарує вона цього року ще чимало див!

Незабаром на усіх кам’янчан та гостей міста чекають новорічні ранки та свята, зимові ігри та забави, новорічні дискотеки, бал-маскарад, дитячі шоу та паті, а також фестивалі «Різдвяні польоти» та «Різдвяна зірка». Не пропустіть найголовнішого!

Новини по темі

Back to top button