Інциденти

У 2015 році Кам’янець-Подільський візьме участь в естафеті пам’яті

9 травня 2015 року виповнюється 70 літ Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Згідно Указу Президента України Віктора Януковича, наступний рік оголошено роком ветеранів Великої Вітчизняної війни, а знаменні пам’ятні дати будуть широко відзначатися на державному рівні. В рамках виконання вищезазначеного Указу в державі стартувала Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України».

10 січня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Гаврішка відбулася селекторна нарада з питань проведення в області цієї естафети.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, в нараді взяли участь заступник міського голови Василь Сукач, голова районної державної адміністрації Михайло Желізник, представники управління освіти і науки, охорони здоров’я, департаменту гуманітарної політики, соціального захисту населення міста та району.

Вадим Гаврішко зазначив, що усі заходи, присвячені визволенню України та перемозі у Великій Вітчизняній війні мають бути організовані на високому рівні, тому що ми маємо гідно вшанувати подвиг наших дідів та прадідів. Окрім того, пам’ять про сивочолих ветеранів сприяє патріотичному вихованню молоді.

Відповідно до соціальних ініціатив президента України Віктора Януковича, щодо поліпшення соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, в нашому місті за сприянням міського голови Михайла Сімашкевича та народного депутата України Володимира Мельниченка організовується чимало заходів, спрямованих на покращення життя цієї категорії населення. Ветеранам надають матеріальні допомоги, медичні послуги, тощо.

В свою чергу заступник міського голови Василь Сукач зазначив, що в Кам’янці-Подільському заходи будуть проведені на найвищому рівні, і 26 березня з нагоди визволення Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників, заплановано проведення Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України».

Новини по темі

Back to top button