Спорт

Лижню лижній школі

Лижна школа Кам’янця-Подільського під керівництвом Дмитра Бойка нарешті дочекалася зими зі снігом. І щоб не гаяти часу – мерщій мандрувати!

Сніг хрумкотить під ногами, морозець щипає за щічки і так нестримно манить біла далечінь. Пригадується дитинство, як з гірок неслись на санчатах чи лижах, чи саморобних літаючих засобах (літаючих з гірок). Цієї зими вдалося пригадати оту чарівну пору – дитинство та її забави!!!

Зізнаюсь, це було дивовижно і цікаво. Як тільки закріпила лижі, одразу виник грайливо-дитячий настрій і снігові кучугури та доріжки поманили у подорож. Спочатку поволі, а далі з більшим захопленням та все швидше долала снігові простори. Лячно було перед першою величенькою гіркою, але наважилась і помчала. Декілька разів доводилось гальмувати різними частинами тіла, але згодом навчилась і спускалась з гірки на лижах. :)))

Особлива подяка Дмитрові Бойко за навчання, терпіння та гарний настрій!

Отож, усі бажаючі спробувати себе у лижній справі, мерщій до лижної школи! Подаруйте собі цієї зими дитинство, сповнене зимових забав! Морозець, свіже повітря, яскраві емоції та незабутні враження вам гарантовані!!!

Детальніше про лижну школу читайте на сайті активного дозвілля «Вічний Кам’янець» –  kampod.at.ua.

Галина КОМАРНІЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button