Інциденти

Стартувало голосування за номінантів нагороди «Відзнака року»

Сьогодні, 3 січня 2013 року, розпочалося голосування за майбутніх переможців щорічної нагороди «Відзнака року». Про це йдеться на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської ради – kam-pod.gov.ua.

Вручення нагороди «Відзнака року» у Кам’янці-Подільському започаткували минулого року. Своєрідний аналог всесвітньо відомої нагороди отримали люди, які допомогли зробити місто кращим, чистішим і комфортнішим. Найбільш цікаві та корисні ідеї – обирали самі городяни.

Окрім того, захід мав риси і благодійного характеру. У 2011 році під час урочистостей було зібрано кошти на першочергові роботи в дитячій спортивній школі №1.

До проведення цьогорічної події організатори готуються заздалегідь. До відбору номінантів  та цікавих подій року може долучитися кожен бажаючий. Свої пропозиції можна надсилати до редакцій газет, або за тел. 5-04-00.  Пропозиції приймаються до 20 січня 2013 року.

Інтернет-видання «7 днів» також приймає Ваші пропозиції щодо відбору номінантів, які можна надсилати на електронну скриньку [email protected].

Новини по темі

Back to top button