Спорт

Відзначили найкращих спортсменів Хмельниччини

Обласну премію у галузі фізичної культури та спорту за результатами 2012 року отримали 55 спортсменів, повідомляє Ye.ua.

Серед спортсменів-учасників Олімпійських ігор нагороди отримали борчиня Ірина Мерлені, фехтувальник Дмитро Бойко, важкоатлет Олександр Кулеша, веслувальник Дмитро Янчук та інші. Серед спортсменів-юніорів найкращими визнали Марину Бех, Сергія Чайку, В’ячеслава Гаврилюка та інших. Також нагородили десятьох найкращих тренерів, в тому числі старшого тренера Національної збірної України з фехтування Валерія Штурбабіна, заслуженого тренера України з футболу Олександра Петрова та тренера-викладача з боксу Андрія Чумакова.
Крім того, премії отримали ветерани спорту та представники інваспорту (спорту для людей з обмеженими фізичними можливостями), найкращі фахівці у галузі фізичної культури, а також спортсмени тих видів спорту, що не входять в олімпійські, зокрема пауерліфтингу, самбо, дзюдо, гирьового спорту, кікбоксингу та військово-спортивного багатоборства.

«Хмельниччина може пишатися досягненнями наших спортсменів. Хочу побажати, щоб в 2013 році ви нарощували темпи досягнень, залучали до спорту якомога більше дітей, надихали їх своїм прикладом», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Гаврішко, нагороджуючи спортсменів.

Загалом, протягом 2012 року спортсмени-подоляни здобули понад 1200 нагород під час міжнародних та вітчизняних змагань.

Новини по темі

Back to top button