Кам'янець-Подільський

Знай, де стоїш!

27 травня в приміщенні історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулось відкриття фотовиставки Дмитра Бабюка «Знай, де ти стоїш». У роботах автор поєднав в одне ціле світлини Кам’янця-Подільського 100-річної давнини з сучасними. Виставку презентовано за сприяння громадського об’єднання Кам’янець-Подільського фотографічного клубу «Погляд».

На фотовиставці представлено 40 робіт. Особливістю експозиції стало те, що сучасні фотографії зроблені з аналогічних точок, з яких фотографували майстри кам’янецької фотографії 100 років тому. Завдяки цьому глядач зможе одночасно побувати в двох часових вимірах, які коливаються з 1860 по 1917 рр. Цікавинкою стало те, що на виставці були задіяні маловідомі архівні фото нашого міста з власного архіву автора.

В майбутньому планується розширити часові межі й влаштовувати аналогічні виставки інших періодів Кам’янця-Подільського, поєднавши їх з сучасністю.

Нагадаємо, що фотоклуб «Погляд» приймає до своїх лав тих, хто крізь об’єктив фотокамери бачить різноманітні грані життя та закарбовує їх у фототворах, хто прагне підвищити свій рівень у фотомистецтві, мислить креативно та творчо.

Юрій САВІН, голова фотоклубу «Погляд», спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button