Кам'янець-Подільський

З журбою радість обнялась

Третього червня у виставковій залі, що на Соборній, відбулося відкриття авторської виставки робіт декоративно-прикладного мистецтва  «З журбою радість обнялась», яку презентували майстри з Івано-Франківська Світлана Повшик, Оксана Бейлах та Богдан Гладкий.

Відвідувачам запропоновано на огляд близько 70 робіт у техніках декоративної пластики зі шкіри, текстильного малярства, художньої та професійної графіки, скульптури та станкового портрету.

Як повідомляють у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, у відкритті виставки взяли участь викладачі та студенти мистецьких спеціальностей художніх закладів міста, наукові працівники музею, представники засобів масової інформації та гості міста.

З привітальним словом виступили член Національної спілки художників України, старший викладач кафедри мистецьких дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету ім. І.Огієнка Антоніна Штогрин, кандидат архітектурних дисциплін, доцент кафедри мистецьких дисциплін університету Інна Березіна та старший викладач цієї ж кафедри Андрій Штогрин.

Новини по темі

Back to top button