Інциденти

Голова Кам’янець-Подільської РДА відвідав оздоровчий табір

ДОК «Дністровська чайка»

Якщо в навчальних закладах району оздоровча кампанія вже добігає до свого завершення, то в дитячих таборах саме настає гаряча пора. Щоб перевірити хід оздоровлення школярів, 16 червня в ДОК «Дністровська чайка» (с. Врублівці) виїхав голова Кам’янець-Подільської РДА Володимир Барановський та санітарний фельдшер міськрайонної санітарно-епідеміологічної служби Ірина Коритник.

Цьогоріч в цьому закладі  змінився виконавчий директор. Ним став Анатолій Лопушанський. Людина із досвідом роботи з молоддю. Окрім проведення часткових ремонтних робіт, Анатолій Петрович планує відбудувати на літньому майданчику амфітеатр та відновити роботу басейну, що знаходиться на території табору.

Зараз тут на оздоровлення перебуває 129 дітей, серед них учні та вихованці шкіл-інтернатів не лише з м. Кам’янця-Подільського, але й сусіднього Дунаєвецького району.

Оглянувши умови перебувння та перевіривши  якість харчування дітлахів, голова адміністрації вказав на деякі недоліки, які керівник закладу пообіцяв виправити.

Ірина ВАРЕНИЦЬКА, спеціально для «7 днів».

Новини по темі

Back to top button