Кам'янець-Подільський

Гурт WELL запалив серця

Гурт WELL

Фестиваль «Республіка» щороку відкриває нові творчі колективи. Не став винятком і цьогорічний фест, який 5-7 вересня вчетверте пройшов у місті над Смотричем. У другий день «Республіки» Кам’янець підкорював одеський гурт WELL. А здивувати було чим…

WELL, як зазначає вокаліст Валерій Золотарьов, це щільна стіна гітарного звуку, потужний вокал, щирі тексти про любов, чуттєві клавіші. Існує гурт вже 5 років, має у своєму доробку альбом «Нове життя», який побачив світ у 2012 році.

– Стиль, який ми презентуємо – romantic rock. Маємо і певні відокремлення – граємо більш важчу музику. Усі тексти у нас романтичного напрямку. Ми не торкаємось політики. Максимум – порушуємо соціальні проблеми. Загалом виконуємо пісні про почуття чоловіка до жінки. Тексти у нас переважно російськомовні, але ніщо нам не заважає творити і українською. – розповідає Золотарьов.

На фесті WELL зіграв найулюбленіші пісні своїх прихильників. Звучали, як зазначив менеджер гурту Віталій Нестеренко, і нові пісні. Добірка, зроблена для фестивалю, припала до душі багатьом. Зуміла, як кажуть, запалити серця.

Також гурт відомий своєю участю у благодійних проектах. Не відмовився і цього разу. Як і більшість виконавців, що презентували свою творчість на фестивалі, WELL передав частину свого гонорару для солдатів АТО.

Послухавши гурт на «Республіці», можемо із впевненістю сказати, що музика WELL – і надзвичайно романтична, і шалено енергійна, музика, яка насичена гарячим одеським сонцем та тонкою лірикою української душі.

Зараз музиканти працюють над записом пісень, що увійдуть до наступного альбому.

Фото Олега СІНЬКОВА.

Новини по темі

Back to top button