Кам'янець-Подільський

Вимушені переселенці зі Сходу України потребують законодавчого захисту

25 вересня Кам’янець-Подільський відвідав один із лідерів «Опозиційного блоку» Юрій Павленко, який опікується долею дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, а віднедавна дітьми, родини яких змушені були тимчасово переїхати з Донецької та Луганської областей, де тривають бойові дії.

У Кам’янці-Подільському Юрій Павленко разом із депутатом міської ради Інною Салій відвідали Кам’янець-Подільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №10, де навчається четверо дітей родини Кульбацьких, які переїхали у місто над Смотричем із Луганська. Загалом у родині виховується п’ятеро дітей: четверо хлопців-школярів та одна дівчинка, яка ще відвідує дитячий садок.

Як повідомляють ЗМІ, Юрій Павленко вручив дітям подарунки, а з їх матір’ю поговорив про те, як живеться родині на новому місці, чи не виникає якихось проблем із оформленням документів, у яких умовах доводиться жити родині.

Дітям подобається на новому місці, їх прийняли як рідних, а найбльше вражає те, як подоляни співпереживають біді мешканців Луганщини та Донеччини.

– З кожним днем у нашій країні зростає кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Кабмін цього не розуміє, влада не реагує на виклики сьогодення. «Опозиційний блок» має відповіді на головні запитання сьогоднішнього дня, ми знаємо, що і як робити. Зокрема, маємо підготовлені законодавчі ініціативи, що стосуються дітей. Це будуть одні з перших законопроектів, які ініціює до розгляду «Опозиційний блок», потрапивши до парламенту, – зазначив Юрій Павленко.

Новини по темі

Back to top button