Інциденти

Вдвічі активніше!

Міська влада працювала вдвічі активніше

Кам’янець-Подільський не даремно вважається містом молоді, бо, окрім того, що третя частина його населення – студенти, юні кам’янчани по-справжньому ініціативні, креативні та надзвичайно активні.

Вони ніколи не залишаються осторонь того, що відбувається в місті, а досить часто і самі є генераторами цікавих ідей та проектів. Співпрацює з молодими активістами і міська рада.

Як повідомляють у прес-службі Кам’янець-Подільської міської ради, за ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича щороку у виконавчому комітеті проводиться День студентського самоврядування. Оскільки з 13 по 19 жовтня Україна відзначає Європейський тиждень місцевої демократії, 15 жовтня в Кам’янець-Подільській міській раді було організовано день дублера.

Обов’язки очільника міста, його заступників та керівників профільних управлінь і департаментів виконували студенти професійно-технічних та вищих навчальних закладів міста.

Упродовж дня вони вивчали питання молодіжної політики, медичної галузі, житлово-комунального господарства, стежили за роботою транспорту в місті, вирішували нагальні питання організаційного характеру, тобто виконували все, що роблять щоденно керівники структурних підрозділів.

По завершенню робочого дня представники молодіжного активу міста поділилися своїми враженнями із заступником міського голови Василем Сукачем та директором департаменту гуманітарної політики Альоною Куземою.

Усі студенти, які взяли участь в Дні студентського самоврядування подякували міській владі за те, що вони отримали можливість побачити роботу виконавчих органів зсередини та спробувати себе в ролі керівників. Відзначили вони й те, що не очікували на ті масштаби роботи, які доводиться виконувати щоденно міській раді.

Під час зібрання з молоддю заступник міського голови Василь Сукач вручив подяки тим, хто допомагав у проведенні курсів для студентської молоді «ЗНАТИ, щоб ЖИТИ», які проводилися у вересні з метою підготовки молоді до можливих дій в зоні виникнення надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Завершилася зустріч вирішенням питання щодо обрання керівника Молодіжної ради міста. Його кандидатура буде визначена найближчим часом.

Новини по темі

Back to top button