Кам'янець-Подільський

Мистецькі колективи Кам’янця підтвердили свої звання

Мистецькі колективи Кам'янця-Подільського підтвердили звання «народних» та «зразкових»

13 березня відбулася атестація художніх колективів закладів культури міста на предмет підтвердження звання «народних аматорських» та «зразкових».

Як повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді, свої здобутки за останні три роки предстали творчі колективи міського Будинку культури, дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького, дитячої школи мистецтв, дитячої хорової школи та НВК №9 ім. А.Трояна.

До складу атестаційної комісії увійшли заступник директора Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужений працівник культури України Олена Ільїнська, провідний методист центру, заслужений працівник культури України Микола Бідюк, методист з хореографічного жанру Людмила Мєзєнцева та викладач Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби Віктор Супрунов.

На суд журі було представлено творчі програми 16 колективів міста, які носять почесне звання «народного» («зразкового»), серед яких ансамблі танцю «Кам’янчанка», «Максі», «Авангард», «Кам’янчаночка», «Світоч», «Алтея», хорові колективи «Смотрич», «Квітка на камені», «Журавлик», «Дивоцвіт», «Калинове гроно», народний театр, театр-студія «Лінк», естрадна студія «Нове тисячоліття», ансамбль народної музики «Князі України» та вокальний ансамбль «Красниця».

Тригодинна концертна програма була розділена на два відділення, перше з яких пройшло в концертній залі ПДАТУ, а друга – в РЦКіМ «Розмай». Кожен керівник намагався представити на атестацію кращі твори з репертуару свого ансамблю.

Від побаченого у членів комісії залишились гарні враження, всі вони ще раз впевнились, що Кам’янець-Подільський справді культурна столиця регіону, а його творчі колективи – носії вічних цінностей і самобутнього таланту українського народу.

Новини по темі

Back to top button