Інциденти

Діти учасників АТО відпочинуть в Польщі

Діти

З 25 липня по 8 серпня сорок дітей кам’янчан учасників АТО відпочиватимуть у польському місті Тарново-Пудгурне.

Кам’янець-Подільський впродовж декількох останніх років активно розвиває дружні відносини з Польщею, яка одна з перших підтримала європейський вибір України та міста-побратими якої надали гуманітарну допомогу нашому місту у вигляді теплого одягу переселенцям зі Сходу та військовослужбовцям на передову.

Розуміючи важливість підтримки родин, рідні яких беруть участь в антитерористичній операції, міський голова Михайло Сімашкевич домовився про відпочинок дітей віком від 8 до 13 років у польському містечку.

«Діти військовослужбовців матимуть можливість впродовж двох тижнів гарно провести час, їм проводитимуть екскурсії, ігри, організовуватимуть розважальні програми. Наша малеча зможе відпочити та забути про ті дорослі проблеми з якими їм, на жаль, довелося зіштовхнутися. Думаю, кожен розуміє як психологічно впливає на дітей те, що батька декілька місяців немає вдома, бо він воює за свою країну», – зазначив Михайло Євстафійович.

Також міський голова повідомив, що батькам не потрібно буде платити за переїзд дітей,  оскільки кошти виділять з міського бюджету. З дітьми поїдуть і супроводжуючі особи – психолог, лікар та педагог-організатор.

Фото news.chortkiv.net.ua.

Новини по темі

Back to top button