Інциденти

У Кам’янці-Подільському тестують 3G

У Кам'янці-Подільському тестують 3G

Кам’янець-Подільський та Бровари стали першими містами в Україні, в яких компанія Київстар почала впроваджувати 3G-мережу Інтернету.

Абоненти, яких оператор запросить до тестування через SMS, першими в Україні отримають можливість протестувати 3G.

Бровари та Кам’янець-Подільський були обрані для першого технічного запуску з причини готовності мережі та отримання необхідних локальних документів. У місті-супутнику Києва проживають близько 100 тисяч чоловік, а в Кам’янці-Подільському – 103 тисячі, серед яких більшість є абонентами «Київстар».

«Щоб якісно налаштувати 3G-мережу, необхідно включити її в масштабі цілого міста – окремих базових станцій недостатньо. Зараз у двох містах ми запустили унікальний і перший в Україні процес – повноцінний технічний запуск мережі. Завдяки повному покриттю міста абоненти отримають досвід користування 3G без «ривків» і обмежених зон. У такому режимі пристрій користувача не буде в стані постійного пошуку мережі, а значить, акумулятор гаджета не буде витрачати на це свій заряд. Ми раді вже зараз надати деяким абонентам можливість стати першими тестувальниками 3G в Україні», – коментує Алесандро Ананія, експерт 3G офісу «Київстар».

Новини по темі

Back to top button