Інциденти

Кам’янець відзначив День Конституції

Кам'янець відзначив День Конституції

28 червня у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулись урочистості, присвячені Дню Конституції України.

Кам’янчан привітав секретар міської ради Анатолій Качуровський: «Конституція 1996 року увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Наша держава і сьогодні ціною життів найкращих синів демонструє своє право на життя у вільній, суверенній, незалежній державі. Від усієї душі зичу міцного здоров’я, довгих років життя, миру та добробуту, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє».

Тих, хто загинув на сході держави, виборюючи цілісність України, присутні згадали хвилиною мовчання, а Героям Небесної Сотні поклали квіти.

За активну громадську позицію, мужність і самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня Конституції України грамоту Хмельницької обласної ради отримав Павло Василенко – голова правління громадської організації «Учасники АТО».

Також за сумлінну працю, високі соціально-економічні результати у роботі підприємства, вагомий внесок у формування економічного потенціалу міста та з нагоди 19-ї річниці Конституції України грамоту обласної державної адміністрації отримав власник оптової бази «Октава» Михайло Прокопов.

Відзнаками міського голови «За заслуги перед міською громадою» нагороджені директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Надія» Валентина Солодковська та майор служби цивільного захисту, начальника групи піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СПГУ Державної служби з питань надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області Олександр Царук.

Юним кам’янчанам Анатолій Іванович вручив паспорти громадянина України.

Від імені народного депутата України Володимира Мельниченка присутніх привітав його помічник Дмитро Васильянов, який вручив грамоти кращим представникам ЗМІ, працівникам медичної та соціальної сфер.

Свій патріотизм та любов до України продемонстрували юні кам’янчани, виконавши пісні та вірші про нашу Батьківщину.

Кам'янець відзначив День Конституції

Кам'янець відзначив День Конституції

Кам'янець відзначив День Конституції

Новини по темі

Back to top button