Спорт

У Кам’янці-Подільському змагалися маленькі спортсмени та ветерани спорту

Олімпійський день

24 червня в Кам’янці-Подільському відбувся Олімпійський день, що зібрав на міському стадіоні ім. Г. Тонкочеєва більше 200 учасників з дошкільних навчальних закладів, спортивних шкіл міста, ОПК за місцем проживання та ветеранів спорту.

На відкритті  змагань до присутніх з привітальним словом звернулись директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема та голова обласного відділення НОК України Юрій Краснюк.

Окрім того, олімпійський чемпіон Сергій Нагорний, учасник двох зимових Олімпійських ігор Олександр Бортюк, начальник управління освіти і науки Світлана Старченко, голова обласної ради ветеранів спорту Віталій Барбалюк також завітали на спортивне свято.

Юрій Краснюк вручив подяки кращим  спортивним працівникам та колективам  міста за сприяння розвитку Олімпійського руху.  Учасники у своїх вікових групах змагалися з бігу на різних дистанціях.

Серед дошкільнят перемогу здобули Марія Чубатюк та Стас Хворостовський, а серед ветеранів – Євгенія Янкун та Валентин Ліпіч; серед хлопців до 10 років переміг Денис Мазур, а серед дівчат – Діана Мазур; до 13 років – Владислав Безубчак та Єлезавета Швець. Сергій Сьомик  переміг в категорії до 17 років.  Серед спортсменів «Інваспорт» перемогу здобув Назар Шульга.

Переможці та призери були нагороджені медалями від обласного НОК України.

Олімпійський день

Новини по темі

Back to top button