Інциденти

У Кам’янці-Подільському збудують дитячий спортивний комплекс

Восени на території Кам’янця-Подільського розпочнеться будівництво дитячого спортивного комплексу. Його зведенням займеться національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К». Про це повідомляють у Кам’янець-Подільській міській раді.

«Я радий з того, що обрано саме наше місто. Не так давно ми працювали над будівництвом гіпермаркету, який дав і робочі місця для наших городян, і додаткові надходження до бюджету. Сьогодні тішить ще один чудовий молодіжний проект» – коментує Михайло Сімашкевич.

Сьогодні один схожий проект вже реалізований компанією «Епіцентр К» у місті Городок. Успішний досвід підтримки цієї установи засновники «Епіцентр К» вирішили перенести на всі населені пункти, в яких під цим брендом вже працюють будівельно-господарські гіпермаркети.

Кожен комплекс буде складатися із залів для занять різними видами спорту (з роздягальнями та душовими кабінами), гуртожитку на 100 місць, реабілітаційного центру та харчоблоку. У рамках оголошеної соціальної програми перший подібний спорткомплекс «Епіцентр К» побудував в Хмельницькому.

Новини по темі

Back to top button