Кам'янець-Подільський

На Дністрі урятували рибалок

Урятували рибалок

15 грудня о 22:10 на пункт зв’язку 5-ї державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що за межами с. Яруга Кам’янець-Подільського району на р. Дністер, знаходяться дві особи, які просять про порятунок. Негайно на місце події прибули рятувальники ДСНС.

Як інфонрмує ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, на місці події з’ясувалося, що двоє рибалок заблоковані на вузькій смузі берегу р. Дністер: з одного боку крижана вода, з іншого — навісна скеля. Один з чоловіків знаходиться біля води, інший почав рухатися вгору на зустріч рятувальникам.

Дістатися до молодиків, виявилося справою не з простих. Допомагали рятувальникам місцеві жителі, які показували короткий шлях до місця пригоди. Через скелястість місцини, сніг, мороз, непрохідні хащі та крутий спуск шлях був надважкий. Дістатися до постраждалого вдалося майже за дві години.

Тим часом другого постраждалого врятували місцеві жителі Чернівецької області, котрі прогулянковим катером забрали молодика і доправили до лікарні. Врятованим рибалкам 23 і 33 роки. Обидва жителі Чернівецької області. У пастку потрапили, бо човен почав тонути. Вибратися з води самотужки вдалося на берег вже Хмельницької області. Нині обидва перебувають у лікарнях. Їхньому життю нічого не загрожує.

Новини по темі

Back to top button