Кам'янець-Подільський

Форум видавців стартує 9 вересня

XXІІ Форум видавців у Львові

9-13 вересня 2015 року відбудеться 22-ий Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові» – найголовніша і найочікуваніша в Україні книжкова, літературна, культурна подія року. В рамках «Форуму видавців у Львові», як завжди, – і улюблені традиційні заходи, і багато новацій.

Під час Форуму видавців свій проект презентують і кам’янчани. Мова йде про літературно-мистецьке видання «PHOENIX». Редакційна колегія часопису представлятиме у Львові третій випуск. Зустріти авторів та творчий колектив видання можна буде в книгарні «Книжковий дворик» 11 вересня о 16:00.

Нагадаємо, «PHOENIX» став першим у Кам’янці виданням такого роду й був заснований з метою створення літературного майданчика для реалізації творчого потенціалу місцевих авторів, але збірник вже давно став всеукраїнським.

 Презентація літературно-мистецького часопису «PHOENIX» у Львові в «Книжковому дворику»

ДОВІДКА. Мета Форуму видавців – привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів. Протягом останніх років у рамках Форуму проводиться дедалі більше суміжних акцій, розрахованих на масову аудиторію та покликаних популяризувати читання серед дітей та молоді. До співпраці з Форумом активно залучаються не лише знані українські та закордонні письменники й видавці, а й зірки спорту та шоу-бізнесу, представники різних гілок влади, громадські, благодійні та комерційні структури.

ГО «Форум видавців» постійно намагається розширити межі і проводить низку акцій поза Львовом і безпосередньо поза самим Форумом. Такими акціями були «Територія свободи» (2003-2004 рр.) — письменницький тур по 10 містах України із збіркою «Нерви ланцюга. 25 есе про свободу»; ряд книжкових ярмарків серед яких виставка «Форум видавців у Верховній раді» (2006 р.), виставка «Форум видавців у Секретаріаті Президента» (2006 р.), книжковий ярмарок в «Галереї Лавра» (м. Київ, 2008 р).

Новини по темі

Back to top button