Кам'янець-Подільський

Держвиконавця затримали на хабарі

Прокуратурою Хмельницької області спільно зі співробітниками управління СБУ в області викрито на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди державного виконавця одного з відділів ДВС Головного управління юстиції в області.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, встановлено, що посадовець ДВС, отримавши для виконання провадження про стягнення із місцевого жителя заборгованих банку кредитних коштів та вилучення майна, з корисливих мотивів повідомив йому про можливість відтермінування виконавчих дій. Боржник змушений був погодитись на умови державного виконавця та передати йому 1000 доларів США неправомірної вигоди за таку «послугу».

Під час одержання цієї суми посадовця ДВС затримано працівниками прокуратури області та служби безпеки на підставі ст. 208 КПК України.

Слідчим відділом прокуратури області йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 КК України. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді взяття під варту та відсторонення від посади.

Новини по темі

Back to top button