Кам'янець-Подільський

Влада привітала Красуцького з ювілеєм

Як уже повідомлялося у інтернет-виданні «7 днів», 5 січня своє сімдесятиріччя відсвяткував відомий кам’янчанин – Мар’ян Іванович Красуцький.

На своєму життєвому шляху він досяг того, чого, мабуть, хотів би мати чи не кожен, адже Мар’ян Іванович  відомий журналіст, письменник, публіцист, почесний професор КПНУ, заслужений журналіст України, член Національної спілки журналістів України та член Національної спілки письменників України.

Окрім того, Мар’ян Іванович є лауреат найвищої Всеукраїнської журналістської премії «Золоте перо», володарем премій Всеукраїнського та Республіканського рівнів, а також нагороджений орденом «За заслуги» третього ступеня.

Міська влада не могла оминути увагою ювілею видатного кам’янчанина та не привітати його. Однак, через те, що в день народження ювыляра не було в місті, слова вдячності та поваги йому висловив заступник міського голови Сергій Бабій 16 січня.

Окрім того, Сергій Віталійович вручив ювіляру почесну грамоту та фотоальбом «Кам’янець крізь віки». Отож, колекція нагород Мар’яна Івановича знову поповнилася.

За матеріалами kam-pod.gov.ua.

Новини по темі

Back to top button