Інциденти

Відзначили 72-у річницю визволення

Сімдесят два роки минає 26 березня як Кам’янець-Подільський було визволено від фашистських загарбників. За традицією, щоб згадати імена тих, хто боровся за волю міста та мир його мешканців і подякувати ще живим ветеранам за подвиг, у сквері Танкістів відбувся загальноміський мітинг.

Як інформує прес-служба Кам’янець-Подільської міської ради, до його учасників звернувся міський голова Михайло Сімашкевич: «Сьогодні ми відзначаємо чергову річницю визволення нашого міста від фашистських загарбників! На жаль, через сім десятиліть нашу землю знову спіткала трагедія. Та українська нація знову демонструє свою незламність та нескореність перед ворогом. Доземний уклін тим, хто визволяв наше місто і тим, хто тепер захищає кордони країни, щоб ми з вами спали спокійно».

Від імені народного депутата Володимира Мельниченка виступила його помічник Світлана Старченко. Страшні дні війни згадав голова Ради ветеранів міста Леонтій Рогаль. На жаль, останній визволитель Кам’янця Ілля Чеботарьов відійшов у вічність минулого року.

Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання, а до підніжжя пам’ятника поклали квіти.

Новини по темі

Back to top button